Upozornění – Mimořádná opatření!

Vážení přátelé,

v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19, způsobeného novým koronovirem SARS-CoV-2 na území České republiky a s ohledem na Usnesení vlády České republiky, byla i naše organizace přinucena v rámci ochrany zdraví k následujícím krokům:

  • Provoz kanceláře organizace NA DLANI je do odvolání omezen, a to pouze na e-mailovou a telefonickou komunikaci, prostřednictvím telefonního čísla 731 918 258 a e-mailem info@nadlani.net.
  • S účinností od 16. 3. 2020 přerušujeme doučování dětí.
  • S účinností od 16. 3. 2020 nebudou klíčové pracovnice ani odborní pracovníci (psycholog, terapeuti apod.) navštěvovat domácnosti osob pečujících z důvodu ochrany zdraví, a to do odvolání. Po celou dobu budou s klienty v telefonickém či e-mailovém kontaktu. Prosíme o to, abyste je neváhali kontaktovat, a to v pracovních dnech od 8 do 16 hodiny. K dispozici je vám i NON STOP LINKA 800 888 942, kterou můžete v případě potřeby, kdykoli využít. Všem našim klientům byl odeslán dopis s podrobnými instrukcemi – dopis. V případě nejasností nás, prosím, kontaktujte.

Tato doba je nelehká pro nás všechny. Žijeme v obavách o sebe a především své blízké. Z našeho strachu, obav a celkové nejistoty se rodí řada otázek. Nedokážeme Vám říci, kdy a jak toto dopadne, ale věřte, že na vás myslíme a přejeme si jen zdraví a hodně sil pro nás všechny.

Jsme tady pro vás!

Vaše organizace NA DLANI