DĚTI Z NA DLANI POSÍLAJÍ DOPIS JEŽÍŠKOVI. STAŇTE SE JEHO POMOCNÍKEM.

Letos jsme se rozhodli, že dětem z pěstounských rodin pomůžeme splnit vánoční přání. Sami to ale nezvládneme, a tak mezi vámi hledáme Ježíškovy pomocníky. Děti si samy napsaly či nakreslily dopis pro Ježíška, který nám půjčily, a tak si ho můžete přečíst i Vy. Budeme rádi za sdílení, aby se přání dostala k co nejvíce Ježíkovým pomocníkům.

A jak to vlastně funguje?

Stačí si vybrat jakékoli přání, které zatím nemá žádného dárce, dáreček koupit na Vámi vybraném e-shopu, zaplatit a poslat na adresu Štefánikova 5462, 760 01 Zlín. Do příjemce uveďte jméno NA DLANI, o.p.s. a jako příjmení uveďte jméno dítěte a věk. Pokud budete mít cestu kolem, můžete dáreček přinést na uvedenou adresu osobně, mezi 8:00 a 15:00, rádi vás uvidíme.

Děkujeme Vám, Ježíškovým pomocníkům, za radost, kterou jste dětem rozdali.

Příklad vyplnění příjemce u objednávky
Jméno: NA DLANI, o.p.s.                   
Příjmení: Karolínka8
Adresa: Štefánikova 5462, 760 01 Zlín

Kdo jsem? Co si přeju?
Karolínka – holčička 7 let Ahoj Ježíšku, je mi 8 a chodím do druhé třídy. Mám moc ráda koně a hraju fotbal.  K vánocům bych si moc přála nějaké malé plastové koníky, ohrádku už mám. Kdyby si náhodou koníky nesehnal, klidně dones i kopačák.
Dominik – chlapec 17 let Milý Ježíšku, příští rok nastupuju už na střední školu a moc by mi pomohlo, kdybych si mohl koupit nějaké pěkné oblečení. Nevadí že nevíš, jakou mám velikost, klidně mi pošli i poukaz do nějakého obchodu. Moc ti děkuju
Nikolka a Adam – holčička 9 let a chlapec 7 let Ahoj Ježíšku, píše ti Nikča. Jelikož jsem byla celý rok hodná a ve škole jsem se snažila, ráda bych tě poprosila o několik dárečků. Moc bych chtěla plyšáka Palomu nebo panenku NA!NA!NA! S červenými vlásky. Také by se mi líbil kovový nákupní vozík, nebo KINDYKIDS nákupní vozík. Kdyby si nic z toho nesehnal tak nevadí, klidně kup BEANIE BABIES. Moc ti děkuju, že na mě myslíš.
Ahoj Ježíšku, moc bych si přál svůj první telefon ajfon a taky abych mohl příští rok zase někam na dovolenou.
Martin a Míša- chlapec 13 let a dívka 10 let Ježíšku, moc prosím, přines mi pod stromeček letos nějaké lego. Martin 
Milý Ježíšku, moc bych si k vánocům přála tablet či mobil, ale nebudu se zlobit ani za nějakou herní myš.
Amálka – slečna 14 let Milý Ježíšku, vím že máš moc práce, ale chci tě poprosit o jednu knihu. Knížka se jmenuje JENOM NESTVŮRA. Děkuju ti.
sestry Anička a Eliška – slečny 17 a 15 let Ježíšku přines mi prosím pod stromeček tělové mléko, pomádu, krém na ruky, třeba i nějaké laky na nehty. Může být i nějaká kniha, horor nebo detektivka.
Ahoj Ježíšku, prosím o prstové ponožky, nějaké vysoké a prosím i nějakou kosmetiku, ať nemusím brát tu sestřinu, třeba nějaký BB cream, řasenku nebo voňavku. Pokud by si nic nesehnal, tak gumičky a sponky taky potřebuju.
Dominička – 3 roky Ahoj Ježíšku, prosím prosím nějakou novou skládačku a pletenou  chobotničku.
Nela – slečna 17 let Milý Ježíšku, k Vánocům bych si moc přála kosmetické zrcátko, nějakou kosmetiku nebo i mikinu. 
Samuel – 13 let Ježíšku, píšu ti krátký dopis, jelikož nejsem moc náročný. K Vánocům bych si přál maskáče, ale vím že neznáš moji velikost, tak klidně nějaký poukaz, já si je po Vánocích zajdu koupit.
Lucka – slečna 13 let Milý Ježíšku, v lednu jedu na lyžák se školou a potřebovala bych lyžařské brýle. Taky bych ráda našla pod stromečkem novou peněženku. Moc rád čtu tak kup klidně i knížku GUMP nebo třeba fixy.
Dominika – slečna 15 let Ahoj Ježíšku, prosím tě o nějaký makeup nebo řasenku, nebo třeba poukázku do drogerie. 
Marcus a André – chlapci 8 a 10 let Milý Ježíšku, jelikož jsem velký hráč tak bychc chtěl k Vánocům herní klávesnici, herní židli, herní sluchátka a podložku pod myš. Hodil by se mi i nový batoh do školy.
Milý Ježíšku, k Vánocům si přeju novou aktovku,  myš a klávesnici a chladící podložku pod notebook.
Nela, Simča a Verča – slečny 16, 16 a 14 let Milý Ježíšku, k Vánocům si nejvíc přeju knihu Rychlé šípy a taky nějakou voňavku.
Ahoj Ježíšku, tady Simonka. Prosím abys mi k Vánocům donesl nějakou kosmetiku, může být jakákoliv řasenka, hydratační krém nebo korektor od catrice číslo 05. Taky bych využila nějaké gumičky. Kromě toho mi chybí asi už jen zvýrazňovače do školy.
Milý Ježíšku, k Vánocům si letos přeju jenom dvě knížky. Ego is the Enemy od Ryan Holiday a The Prince od Niccoló Machiavelli.
Radímek – chlapec 5 let Milý Ježíšku, babička za mě píše dopis, protože já ještě psát neumím. Příští rok jdu už do školy a potřeboval bych koupit pastelky a nějaké fixy. Moc bych si také přál plyšového papouška nebo takovou tu rybičku na pověšení. Kdyby to bylo moc drahé tak stačí jojo. Moc ti děkuju a nezapomeňa na mě prosím. 
Adrian, Terezka a Lucinka – chlapec 9 let a dívky 7 let a 4 roky Ahoj Ježíšku, já bych chtěl k vánocům nějaké věci do školy, pero, lepidlo, pastelky, nůžky a pak nějaký fotbalový míč a pistolku.
Ahoj Ježíšku, k Vánocům bych chtěla panenku Elza a nějaké omalovánky a ještě šampon.
Milý Ježíšku, já chci prosím panenku Elza a Anna z ledového království.
Karel a Daniel – chlapci 13 a 11 let Ahoj Ježíšku, k Vánocům bych chtěl jenom dvě věci, hru GTA 5, kterou bych aji půjčil bráchovi a pak nějaký mobil, protože teď žádný nemám. 
Ahoj Ježíšku, píšu ti seznam, co bych chtěl k Vánocům. Vím že je to hodně věcí, tak vyber jenom něco. Chtěl bych bejzbolku. Taky by se mi hodili vidličky na ryby. Občas venku prší tak bych využil i hru Minecraft. Úplně nejlepší by ale bylo, kdybych dostal ukulele. Díky a hezké Vánoce.
Alex a Nikol – chlapec 15 let a dívka 13 let Milý Ježíšku, prosím kup mi k Vánocům nějaký pánský parfém Calvin Klein.
Ahoj Ježíšku, moc tě prosím, kup mi k Vánocům nějaký makeup a voňavku. Tvoje Nikča
Anetka – dívka 6 let Milý Ježíšku, babička mi řekla, že když budu hodná, tak mi přineseš nějaký dáreček. Tak tě moc prosím, kamarádka má dětskou kytaru a já bych takovou taky chtěla, abychom mohli hrát spolu. Děkuju ti a na stolečku ti nechám nějaké cukroví.
Denis – chlapec 16 let Čau Ježíšku, letos sem se orpavdu polepšil tak prosím nějakou herní myš. Ta co mám už nefunguje.  Díky
Pavel – chlapec 10 let Milý Ježíšku, jelikož sem byl celý rok moc hodný, chci tě požádat o nějaký dárek. Moc bych si přál klávesnici huntsman mini v bílé barvě nebo duhový nůž motýlek tupý. Moc děkuji, že si to čteš.
Kevin – chlapec 7 let Milý Ježíšku, v září jsem začal chodit do první třídy. Ve škole mám nejradši matematiku a všechno s číslama. Taky chodím do družiny, tam to mám rád. Hodně si tam hrajeme. Když jsem doma tak rád skládám puzzle.
Klárka – slečna 11 let Milý Ježíšku, na Vánoce bych si přála nějakou kosmetiku – líbí se mi essence juicy bomb, ten červený. Děkuju.
Sestry Lucinka 4 roky, Sára 11 let, Sheila 12 let, Nicolle 13 let Milý Ježíšku, tohle přání píše moje starší sestra, ale já jsem jí pomáhala.  Přála bych si pastelky a  nějaký krásný barevný polštářek.
Ježíšku, myslím si, že jsem největší sportovec z rodiny. Hraju tenis a doufám, že jednou budu fakt dobrá a vlastně nikdy nevydržím být dlouho v klidu. Mým velkým přáním je jet do francie se podívat na zápas Paris-saint-German. A docela by se mi líbilo tam dojet svým novým ferrari, ale asi by ho musel řídit děda. A doma by se mi hodilo mít nové odpružené kolo. 
Milý Ježíšku, já k Vánocům moc dárků asi nechci. Do pokoje by mi udělal radost led pásek. Taky bych si přála nějaký malý notebook. Ale nejvíc si přeju, aby jsme byli všichni spolu a měli se rádi. <3
Milý Ježíšku, já bych si přála novej batoh NIKE. Taky by se mi hodili nový boty, docela se mi líbí Vansky. 
Robin – chlapec 15 let Milý Ježíšku, začal jsem chodit na střední a asi by mě potěšila nějaká poukázka do obchodu, abych si koupil nějaké oblečení. Děkuji.
Sestry Eliška 14 let a Amálka 13 let Milý Ježíšku, na Vánoce bych si přála asi nějakou pěknou paletku očních stínů nebo sportovní oblečení, protože chodím na zumba aerobic. Já i ségra si večer rády čteme.
Milý Ježíšku, pod stromeček bych si přála nové oblečení a nebo nějakou dobrou knížku.
David – chlapec 14 let Milý Ježíšku, já nevím, co bych na Vánoce chtěl. Myslím si, že bych měl radost ze sportovního oblečení, tak by se hodila možná nějaká poukázka do sportovního obchodu. Chodím s kamarádem do posilovny, tak bych si koupil nějaké nové věci. Taky by se mi asi hodili bezdrátový sluchátka.
Sourozenci Lubomír 17 let, Laura 15 let Ahoj Ježíšku, k Vánocům bych si přál nějakou novou knížku. Docela mě baví číst detektivky, ale když budeš mít jiný nápad na nějaký jiný žánr, tak mi to nebude vadit. 
Milý Ježíšku, ná Vánoce bych si přála novou dekorativní kosmetiku. Přála bych si nějakou pěknou paletku očních stínů. Moje sestra mi říkala, že když se namaluju, tak mi to sluší. Moc se mi líbí, jak můžu každý den vypadat trochu jinak.
Terezie – dívka 9 let Milý Ježíšku, jmenuji se Tereza a je mi 9. Myslím si, že jsem byla celý rok hodná. Přála bych si na Vánoce Rainbocorns. Víš, to je takové vajíčko s překvapením, ale není z čokolády jako to Kinder. Vevnitř je totiž plyšové zvíře. 
Matěj – chlapec 11 let Milý Ježíšku, k Vánocům bych si přál pastelky, abych si mohl kreslit, rád si kreslím. Babička s dědou mi říkají, že bych měl více trénovat držení tužky v ruce. Pastelky by mi mohly v tomto tréninku pomoct.
David – chlapec 16 let Milý Ježíšku, já nevím, co bych si přál. Ale asi bych měl radost, kdybych dostal knížku Zaklínač Poslední přání. Když mi výjde čas, tak si rád čtu. Jinak asi všechno mám.
Aleš – chlapec 8 let Milý Ježíšku, vím, že mám doma hodně hraček, ale chtěl bych tě poprosit o dvě věci. Moc bych si přál nového Bakugana. Potom bych si přál lego. Lego stavím téměř každý den. Chtěl bych v příštím roce chodit do kroužku stavění lega.
Lukáš  – chlapec 5 let Milý Ježíšku, pod stomeček bych si přál nový mikrofon. Měl jsem modrý mikrofon, ten už ale přestal fungovat a tak bych si přál nový, abych do něj mohl zpívat a říkat básničky.
Bráškové Radimek 4 roky a Ríša 5 let Milý Ježíšku, moc bych si přál nějakého robota. Mám takového malinkého a proto bych si přál toho velkého. A měl by být takový byrevný, aby se všem líbil.
Milý Ježíšku, přál bych si nějaké nové auto – červené s modrýma kolama a taky bych si přál toho robota. Mám rád roboty a auta.
Sourozenci Daniela 16 let, Nicole 13 let, Eric 10 let Milý Ježíšku, chodím na střední, mám ráda módu a kosmetiku. Byla bych ráda, kdybys mi přinesl třeba lesk na rty. 
Milý Ježíšku, chodím už několik let do mažoretek a tak by se mi hodila nová hůlka pro mažoretky. Taky bych si přála nějakou kosmetiku, aby jsme si nemusely se ségrou pořád všechno půjčovat.
Milý Ježíšku, mám rád sport. Rád bych chodil do fotbalu a proto by mi velkou radost udělal třeba fotbalový míč.
Jana slečna – 16 let Ahoj Ježíšku, je mi 16 a chodím na střední školu. Za pár let ze mě bude kadeřnice. Nemám žádná velká přání, ale mám ráda čokoládu. Tak kdybys sehnal nějakou dobrou, tak za ni budu ráda.
Kryštof – chlapec 16 let Ahoj Ježíšku, k Vánocům bych si přál asi nějaké nové oblečení, v září jsem nastoupil na střední, tak abych byl stylovej, chápeš ne?! Moc věcí nepotřebuji, myslím si, že asi všechno mám. 
Vojtěch – chlapec 16 let Čauko Ježíšku, na hračky jsem už docela velkej. Chodím na střední a moc věcí nepotřebuju. Asi bych ale měl radost, z poukazu na oblečení. Začal jsem chodil s holkou, tak aby viděla, že se o sebe starám.
Bráchové Tadeáš 11 let a Tobias 9 let Ježíšku,  myslím si, že jsem byl celý rok hodný. Mám jenom jedno box a tím je Brawl Box. To je takový box s postavičkou z jedné hry.
Milý Ježíšku, možná nejsem tak moc hodný jako brácha, ale snažím se na tom pracovat. Přál bych si k Vánocům k vánocům Pokeball. Takový ten klasický červeno bílý, víš?! Tak děkuju.
Nicolas – chlapec 16 let Milý Ježíšku, já toho k Vánocům moc nechci. Rád bych dostal boxerky a ponožky, protože těch není nikdy dost.
Sourozenci Jarda 14 let a Ema 10 let Milý Ježíšku, rád vyrábím. Pracuji se dřevem a často si vymýším vlastní výrobky z lega. Neskládám podle návodů, radši vyrábím podle vlastního plánu. Na Vánoce bych si přál prak.
Milý Ježíšku, přála bych si na Vánoce dostat LED pásek, kterým bych si mohla vyzdobit pokoj. Pásek bych si dala nejspíš nad stůl.
Karolína – dívka 11 let Milý Ježíšku, ráda si maluju a vyrábím různé věci. Proto si přeji nějaké pěkné omalovánky a pastelky. Radost by mi udělal i nový blok nebo náramky, které bych mohla nosit sladěné k oblečení.
Bratři Honzík 10 let a Hyneček 3 roky Milý Ježíšku, moc bych si přál fingerboard. To je takový malý skateboard, se kterým se dělají triky. Jeden fingerboard jsem už dostal a dělám s ním triky každý den. Doma si stavím různé překážky, abych přes ně mohl skákat.
Milý Ježíšku, s přáním mi pomáhá mamka a brácha Honzík, já ještě neumím psát. Mojí nejoblíbenější hračkou jsou vlaky. Mám dřevěnou kolejnici  i s vlakem a strojvedoucím. Moc bych si přál ještě další vlak, který bude jiný než ten, který už mám.
Sourozenci Mia 14 let a Pepa 11 let Milý Ježíšku, k Vánocům, příští rok půjdu na střední školu. Chtěla bych dostat novou voňavku, aby mi zpříjemnila konec základky a začátek střední.
Milý Ježíšku, nemůžu se rozhodnout, co bych si přál. Mám doma digitální foťák a asi bych si přál mít do něj hodně baterek. Nejlépe VARTA  LONGLIFE POWER AA. Hodilo by se mi tak 64 kusů baterek, abych mohl hodně fotit. 
Nela – dívka 11 let Milý Ježíšku, chodím do 4. třídy a přála bych si nějaké nové oblečení do školy, třeba mikinu nebo tričko. Potom bych si přála nějaké nové papuče. Na narozeniny jsem dostala nový mobil, a proto bych si přála nová sluchátka, abych mohla poslouchat hudbu a nerušila tím babičku.
Tereza – dívka 13 let Ahoj Ježíšku, mým velkým přáním je, abych se viděla se svými kamarády, kteří ale bydlí daleko ode mě. Radost mi udělá i sportovní oblečení na trénink – nejlépe v černé barvě. 
Sourozenci Sára 16 let a Václav 9 let Milý Ježíšku, k Vánocům bych si přála dostat asi kosmetiku. Nějakou hezky vonící třeba.
Ahoj Ježíšku, rád sleduji velké stroje, které jezdí po poli za domem. Mám doma už traktor a moc bych si přál mít do sbírky i sklízecí řezačku. Tento podzim taková řezačka jezdila u nás na poli a moc se mi líbila.
Ségra Nikča 9 leta brácha Jirka 7 let Milý Ježíšku, k Vánocům bych si přála dron, abych mohla vidět okolí z výšky. Protože ráda čtu, tak bych si přála knížku Ada a myší strašidla. Taky bych si přála nějaké pěkné oblečení a lego, které bych mohla stavět.
Miý Ježíšku, přál bych si na Vánoce dostat tank na dálkové a dron, tak jako ségra. 
Nikola dívka 17 let Milý Ježíšku, mým přáním na Vánoce je kosmetika. Ať už by to byla nějaké pěkná paletka očních stínů nebo klidně i laky na nehty.
Martin – chlapec 7 let Milý Ježíšku, začal jsem chodit do 1. třídy. Do školy chodím moc rád. Taky si rád hraji s autama a proto bych si přál, abych dostal vojenské auto. 
Natálie – slečna 16 let Milý Ježíšku, k Vánocům bych si přála nějakou kosmetiku. Začala jsem chodit na střední a ráda se o sebe starám. Když se trochu nalíčím, tak si připadám hezčí a cítím se lépe.
Bráškové Maty – 6 let a Radimek – 4 roky Milý Ježíšku, nejradši si hraju s dinosaury. Znáš Jurský svět? Je tam tam raptor Charlie, moc bych si ho přál mít. A hlavně bych si přál toho hrdinu – Owena Gradyho. A Ježíšku, jestli jsi ten film ještě neviděl, tak se na něj fakt musíš podívat.
Milý Ježíšku, přál bych si najít pod stromečkem vlak. A kdyby měl za sebou i další vagóny, tak by to bylo úplně nejlepší.
Miriam – dívka 5 let Milý Ježíšku, k letošním Vánocům si přeji autíčka, samolepky Tlapkové patroly, razítka a nejvíc si přeji tank. Tankem jezdil můj děda a tak bych taky chtěla svůj tank. 
Daniel – chlapec 8 let Milý Ježíšku, celý rok jsem se snažil být hodný a tak bych tě chtěl poprosit, jestli bys mi mohl přinést dalekohled. Chodíme s dědou a babičkou do lesa a já bych rád dalekohledem sledoval zvířata.
Matyáš – chlapec 10 let Milý Ježíšku, k Vánocům bych si přál nějakou dobrou knížku. Naposledy jsem četl knížku Fredy a ta mě hodně bavila. Čtení mě hodně baví, máme doma knihovničku, do které skládám své přečtené knížky.
Ketrin – chlapec 17 let Milý Ježíšku, mým velkým koníčkem je cosplay. Ráda se stylizuji do anime postavy a jejich charakterů. Moc bych si přála dostat novou Cosplay paruku, abych mohla vytvořit novou postavu a její kostým. Ráda bych se v kostýmu zúčastnila Animefestu, kterého se zúčastní další lidé se stejným koníčkem.
Eva – slečna 13 let Milý Ježíšku, k Vánocům bych si přála nějaké pěkné oblečení nebo nějaké doplňky – třeba naušnice. 
Daniel – chlapec 17 let Milý Ježíšku, už chodím na střední, proto mě žádné hračky neberou. Rád ale poslouchám hudbu a tak bych si přál nový černý repráček.
Petr – kluk 15 let Ahoj Ježíšku, já mám rád muziku a tak bych si moc přál repráček, takový ten přenosný. ..nejlépe Nice boy. Děkuji ti. 
Bratři Filip – 7 let  Milý Ježíšku, my jsme super bráchové a moc rádi si hrajeme. Já bych chtěl autíčko, nejlépe mercedes.  Brácha Michal zase hru Zombie ruka. Ta se líbí i mně. Moc ti děkujeme.  
a Míša 4 roky. 
Patrik – kluk 15 let Ahoj Ježíšku, já bych si přál nějakou chlapský deodorant, anebo hygienu. Jsem na střední škole a tak chci dobře vypadat. Děkuji ti.
Monika – holka 13 let Milý Ježíšku, já bych si moc přála mít své kosmetické štětce. Beru je babičce a jí se to moc nelíbí. Moc děkuji. 
Jarda – kluk 11 let Milý Ježíšku, já jsem hudebník a hraji na bicí. Chci být rocker a chtěl bych mít takové náramky, jak se nosí. Taky chci začít posilovat a přál bych si 4 kilové činky. Když mi splníš alespoň něco, budu rád. Děkuji ti. 
Filip – kluk 17 let Jsem normální kluk, který se rád pěkně obléká. Chtěl bych nějakou super mikinu. Klidně si vyberu i sám za dárkový poukaz. Moc ti děkuji.  
Diana – holka 14 let Ahoj Ježíšku, já bych si přála přenosný reproduktor. Mám ráda sport a tanec, chtěla bych si pouštět písničky všude, kde budu. To by bylo super. Děkuji moc.
Lili – holka 10 let Ahoj Ježíšku, já mám ráda spoustu věcí, a také jich spoustu dělám. Například stavím lego a hraju fotbal. Přála bych si nějaké lego, anebo společenskou hru Zombie ruka. Děkuji ti moc. 
David – kluk 8 let  Milý Ježišku, já jsem takový malý sportovec, proto bych chtěl rukavice na kolo a na koloběžku. Vím, že toho máš hodně, ale kdyby nevyšli rukavice, budu rád i za plyšáka. Nejlépe medvěda, nebo zajíce. Měj se pěkně a děkuji ti.
Natálka – holka 9 let Ahoj Ježíšku, mám moc ráda kreslení a stavění. Pokud by jsi měl čas a vybral by jsi nějakou lego stavebnici, tak budu moc ráda. Mám ráda Minecraft. 
Patricie – holka 7 let Ahoj Ježíšku, já jsem byla celý rok hodná. Jsem v první třídě a mám samé jedničky. Chtěla bych pod stromeček náhrdelník, nebo panenku Berjuan, a taky bych chtěla stoleček na malovátka. Nebo aspoň něco z toho. Děkuji ti.
Viktor – kluk 8 let Milý Ježíšku, mým největším přáním jsou chytré hodinky. Ty by se mi moc hodily. Jsem fotbalista a musím být hodně rychlý. Věděl bych, kolik jsem toho naběhal, ale taky kdy mám jít domů. Mám rád taky plyšáky a knížky o dinasaurech.  Děkuji ti moc.
Renata – holka 15 let Milý Ježíšku, příští rok jdu na střední školu a budu dojíždět autobusem. Moc by se mi hodily bezdrátové sluchátka do uší. Třeba Nice boy. Děkuji.  
Pavel – kluk 16 let Ahoj Ježíšku, já mám ze všeho nejraději hry na PC. Chodím i ven, ale teď jsem na učilišti a nemám na to moc času. Nejvíc bych si přál nějakou hru na počítač. Děkuji ti. 
Sofinka – holčička 2 roky Milý Ježíšku, já bych si moc přála nějakou zvukovou hračku. Ráda tancuji, vrtím se a už se snažím i zpívat. To by se mi pod stromečkem moc líbilo. Děkuji ti.
Patrick – kluk 13 let Ahoj Ježíšku, mým přáním je dostat pod stromeček lego brick heads. Tyto postavičky já totiž sbírám. Děkuji ti za ochotu a měj se hezky.
Vašík – chlapec 5 let Milý Ježíšku, jmenuji se Vašek a mám moc rád všechny hračky. Nejraději ale skládačky a vkládačky. V obchodě jsem viděl krásné dřevěné vláčky, mohl bych si koleje různě skládat a předělávat. To bych moc chtěl. Děkuji.
Lucka – holka 11 let Ahoj Ježíšku, mým největším koníčkem jsou koně. Mám je moc ráda a nejraději bych měla jednoho doma. Což nejde, ale i tak bych chtěla třeba nafukovací oblek koně, nebo dinosaura. To by byla velká sranda. Když by to nešlo, tak něco na vyrábění.  
Anička – holka 9 let Ahoj Ježíšku, já bych si ze všeho nejvíc přála dostat velkou sadu na vyrábění zažehlovacích obrázků. Jsou to korálky, které se naskládají do šablony a potom přežehlí. Taky bych chtěla deníček se zámkem. Děkuji ti moc. 
Petr – kluk 15 let Milý Ježíšku, já mám všechno, co potřebuji, ale radost by mě udělaly Jojo bonbóny, nebo bezdrátové sluchátka. To by bylo moc fajn. Děkuji ti.
Natálka – holka 15 let Ahoj Ježíšku, já mám teď náročné období ve škole. Proto bych chtěla potěšit nějakou kosmetikou, nebo řasenkou. Ráda poslouchám hudbu a tak bych uvítala i sluchátka. To by mě určitě potěšilo. 
Vojta – kluk 12 let Milý Ježíšku, já jsem Vojta a mám rád lego, auta, nebo taky pokémon karty. Pod stromeček bych rád dostal modely aut – nejlépe sanitku, nebo policejní auto. Taky bych si přál vysílačky. Kdyby vyšlo, aspoň něco – budu moc rád. Děkuji ti. 
Vojta – kluk 17 let Ahoj Ježíšku, já nejsem moc náročný a tak bych rád dostal například čepici, nebo přezůvky do školy. Děkuji. 
Rozárka – holka 7 let Ahoj Ježíšku, prosím tě, můžeš mi dát pod stromeček nějaké Lego Friends? Děkuji ti moc.
Denisa – holka 13 let Milý Ježíšku, já vlastně nevím, co bych si přála, nechám to na tobě. Ale kdybys nevěděl, tak můžeš donést bezdrátové sluchátka, malovátka. Děkuji ti.
Kamil – kluk 16 let Ahoj Ježíšku, jsem velký fanda Star Wars a tak bych si přál dostat komplet box set DVD.
To by mi udělalo velkou radost. Děkuji moc. 
Tomášek – kluk 5 let Já bych si od tebe, milý Ježíšku, přál dostat nějaké velké auto. Mám rád všechny. Děkuji moc a moc.